Účinné látky

Prísady NEUROASPIS® plp10: rybí olej (zdroj špecifickej omega-3), olej z boráku (zdroj špecifických omega-6), β-karotén, vitamín E / gama-tokoferol

NEUROASPIS® plp10 je klinicky validovaný doplnok stravy obsahujúci patentovanú kombináciu vysoko kvalitných prírodných olejov (odvodených z rybacích a rastlinných zdrojov) a vitamínov poskytujúcich neuro-protektívne a kardio-protektívne účinky.

Prírodné oleje v prípravku NEUROASPIS® plp10 obsahujú Omega-3 (EPA, DHA) a Omega-6 (GLA, LA) polynenasýtené mastné kyseliny (PUFA), rovnako ako stopové množstvá kyseliny olejovej, mononenasýtenej mastnej kyseliny (MUFA).

Kyselina eikozapentaénová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) sú prírodné zložky s priaznivými účinkami na ľudské zdravie. Napríklad EPA a DHA prispievajú k normálnej mozgovej a kardiovaskulárnej funkcii, pomáhajú udržiavať zdravé hladiny triglyceridov a krvný tlak a majú protizápalové účinky.

Podobne ako EPA a DHA, kyselina y-linolénová (GLA) a kyselina a-linolová (LA) vykazujú tiež silné protizápalové účinky. Okrem toho GLA a LA pomáhajú udržiavať normálne hladiny cholesterolu; na tomto sa podieľa kyselina olejová, ďalšia mastná kyselina prítomná v produkte.

Okrem mastných kyselín NEUROASPIS® plp10 obsahuje vitamíny, ako zmiešané gama a α-tokoferoly (vitamín E) a β-karotén (vitamín A). Tieto zložky sú dobre známe svojimi antioxidačnými vlastnosťami a poskytujú ochranu pred oxidačným poškodením a stresom.

Navrhované dávkovanie: odporúčaná dávka je 20 ml, jedenkrát denne 30 min. pred večerou. Použite pribalenú kalibrovanú odmerku. Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Osobám mladším ako 18 rokov sa odporúča konzultácia s lekárom.

Tento produkt nie je určený na prevenciu, ošetrovanie alebo liečbu choroby. V prípade, že užívate nejaké lieky z dôvodu iného ochorenia , prekonzultujte používanie výživového doplnku so svojím lekárom. Uchovávajte na chladnom, suchom mieste mimo dosahu detí. Chráňte pred slnečným žiarením. Vyvážená, pestrá strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Dôležitá poznámka: Doplnková vyvážená strava, používajte len pod lekárskym dohľadom. Stabilný po dobu 3 mesiacov po otvorení fľaše.

error

Zdielajte to s nami