O nás

Neuroaspis eshop online obchod

EMPATHY s. r. o.
Výhradný obchodný partner pre Slovensko

EMPATHY s. r. o. je spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I vo vložke č. 66612/B.

Medzi jej činnosti patrí sprostredkovateľská a poradenská činnosť v oblasti obchodu, služieb, reklamy a marketingu ako aj poskytovanie zdravotnej starostlivosti.

Sídlo spoločnosti: Belinského 11, 851 01 Bratislava
Konateľom spoločnosti je MUDr. Soňa Feketová

 

 

 

Aniva International S.A.
Výhradný výrobca a držiteľ obchodných práv

Aniva International je spoločnosť orientovaná na OTC (voľnopredajné) lieky a výživové doplnky, ktoré vyvíja, licencuje, propaguje a predáva. Aniva Int. má úzke väzby s viacerými spoločnosťami v Spojenom kráľovstve, Taliansku, Českej republike, Grécku, na Cypre a Švajčiarsku s cieľom rozvíjať a vyrábať vlastné výrobky.

Aniva Int. sa rýchlo rozširuje s ambíciou stať sa regionálnym hráčom na trhu OTC prostredníctvom vývoja, akvizícií, vydávania licencií a exkluzívneho zastúpenia inovatívnych produktov OTC, zdravotníckych pomôcok, potravinových doplnkov a špeciálnych výrobkov zameraných na starostlivosť o zdravý životný štýl a lepšiu kvalitu života spotrebiteľov. Aniva Int. je výhradným výrobcom prípravku NEUROASPIS® plp10, ako aj držiteľom obchodných práv pre tento produkt pre viaceré svetové trhy, kde má silné zastúpenie buď priamo, alebo prostredníctvom partnerov s lokálnou distribučnou a marketingovou platformou.

 

Palupa Medical Ltd
držiteľ patentového & duševného vlastníctva Neuroaspis PLP10

PALUPA Medical je vybudovaný s podporou spoločnosti Helix Business Incubator, špičkového technologického a inovačného inkubátora. PALUPA Medical sa zameriava na pomoc pacientom s SM s cieľom zlepšiť kvalitu ich života pomocou inovatívneho terapeutického prístupu vychádzajuceho z holistickej filozofie. Skúmajú a vyvíjajú nové “priekopnícke” postupy, ktoré sú účinnejšie a potenciálne schopné podporiť regeneráciu buniek bez vedľajších účinkov.

Holistický prístup k tejto chronickej nevyliečiteľnej chorobe tu bol aplikovaný prvýkrát.

error

Zdielajte to s nami